html5 templates

Dodatki do nagrobków

Nie tylko nagrobek jest niezbędny dla przygotowania pochówku dla zmarłej osoby - ważną rolę odgrywają także wszelkie elementy dodatkowe. W naszej kompleksowej ofercie znajdziecie Państwo rozmaite rozwiązania. Są to między innymi krzyże na pomnik – dekoracje często wybierane przez rodziny zmarłego. Podobnie wazon marmurowy, który również może pełnić funkcję ozdobną, jeśli tylko dopasujemy go do zamówionego pomnika. Jeszcze inną interesującą opcję stanowią znicze stałe - takie, w których wymienia się tylko wkład (tradycyjny bądź elektryczny).

Dodatki do nagrobków: lampiony i wazony

Do kompletu polecamy eleganckie lampiony granitowe. Te pełniące funkcję ozdobną akcesorium jest pożądane wówczas, gdy chcemy, aby przytwierdzone zostało do powierzchni. Później tylko wystarczy wymieniać na bieżąco świece. Inną ozdobą są z kolei ławeczki - wygodne i komfortowe, przydają się wówczas, gdy chcemy refleksyjnie pobyć nad grobem zmarłego lub też wypocząć po wykonaniu porządków wokół pomnika. Zamawiane indywidualnie krzyże, znicze stałe, ławeczki, wazony, granitowe bądź marmurowe z pewnością będą odpowiedzią na Państwa potrzeby.

Nagrobek z dodatkowymi dekoracjami

Wymienione przez nas elementy wykonujemy zgodnie z indywidualnym projektem. Zanim przejdziemy do przygotowania pomnika pytamy rodzinę, czy życzy sobie, aby do nagrobka dopasować także inne dekoracje, takie jak znicze stałe, wazony na kwiaty, ławeczki czy krzyże. Szczerze do tego zachęcamy nie bez przyczyny. Dzięki takim rozwiązaniom pomnik prezentuje się zdecydowanie bardziej okazale. Stanowią też wybór świadczący o szacunku dla zmarłej osoby oraz chęci jej upamiętnienia w jak najbardziej elegancki sposób. Oczywiście zastosowanie dodatkowych elementów nie jest obowiązkowe - to wyłącznie dodatkowa możliwość.

Krzyże, znicze i ławeczki na zamówienie

Zachęcamy do bliższego poznania naszej oferty. Poniżej znajdą Państwo przykładowe realizacje uwzględniające ławki, pasujące do nagrobka wazony i krzyże, a także lampiony oraz znicze stałe. Każdy z tych elementów wykonujemy z taką samą precyzją, z jaką podchodzimy do przygotowania pomnika. Dopasowujemy dodatki tak, aby stanowiły harmonijną całość z nagrobkiem.