html5 templates

Montaż pomników

Jesteśmy zakładem kamieniarskim, w którego urozmaiconej ofercie mieści się również montaż nagrobków. Nasz wykwalifikowany personel czeka na Państwa zamówienia oraz ich sprawną, szybką i skuteczną realizację. Proponujemy instalowanie pomników na cmentarzach w sposób ustalony i zorganizowany. Wszelkie konsultacje z nami odbywają się równolegle do procesu montażu - tak, aby uwzględnić wszystkie Państwa preferencje.

Montaż pomników

Pomniki, które stawiamy, uwzględniają nie tylko teren położenia, ale także możliwe przesunięcia w wyniku warunków atmosferycznych. Podstawy naszych nagrobków są zatem silne, mocne oraz trwałe. Dbamy o to, aby Państwa inwestycja była dogodna oraz trafiona. Zapraszamy do kontaktu – dane kontaktowe podane są na niniejszej stronie internetowej.

Profesjonalna usługa instalacji nagrobków

Chcąc skorzystać z dodatkowej usługi montażu pomnika, warto omówić wszelkie szczegóły przed jego zamówieniem. Na tej podstawie będziemy mogli stwierdzić jeszcze na etapie jego projektowania, jakie rozwiązania warto zastosować, aby całość prezentowała się nie tylko estetycznie, ale także solidnie. Jak w przypadku każdej innej świadczonej przez nas usługi jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby oraz indywidualne preferencje.

Pozostajemy do Państwa stałej dyspozycji

Zachęcamy do skorzystania z tej dodatkowej możliwości. Instalację nagrobków realizujemy sprawnie i profesjonalnie. Wykonujemy wszystkie wymagane czynności: od przygotowania podkładu, przez ustawienie i przymocowania płyt składających się na pomnik, po ułożenie płyty nakrywowej oraz wykończenie nagrobka zgodnie z obowiązującymi zasadami montażu. W rezultacie otrzymujemy trwały pomnik dla zmarłego, który następnie można dodatkowo przyozdobić takimi elementami, jak wazony, krzyże oraz lampiony.