html5 templates

Nagrobki podwójne, grobowce

W ofercie naszego zakładu kamieniarskiego znajdują się również nagrobki o większych gabarytach czyli podwójne lub grobowce. Jak sama nazwa sugeruje, przeznaczone są one dla osób planujących pochówek wspólny dla rodziny. Nagrobki podwójne oraz grobowce są ważną częścią realizowanych przez naszą firmę projektów funeralnych. Oferta nagrobków podwójnych zawiera projekty grobów wykonanych z zastosowaniem dwóch lub trzech płyt tzw. nakryw.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zakupem takiego nagrobka wówczas trzeba wziąć pod uwagę kilka aspektów. Nagrobki podwójne na pewno będą droższe od pojedynczych, ilość materiału przeznaczonego do wyprodukowania takiego nagrobka jest często liczone w ilości dwóch pojedynczych nagrobków. Ważne jest też miejsce, które zostało wykupione na cmentarzu. W każdym mieście mogą być inne wymogi administracji cmentarzy. Na przykład na cmentarzach Bydgoskich to wymiary 160x180 cm licząc u podstawy nagrobka. Przy grobowcach czasami ten wymiar może być większy. Trzeba też wziąć pod uwagę dojazd do kwatery na cmentarzu. Jeżeli grobowiec będzie miał duże elementy np. nakrywę wówczas, do montażu trzeba użyć dźwigu, że względu na jego wielkość i ciężar.

Przy wyborze nagrobka zapraszamy Państwa do naszej siedziby w Bydgoszczy przy ul. Mokrej 16, aby zobaczyć i wybrać podwójne pomniki granitowe z naszej gotowej kolekcji wystawionych nagrobków na placu. Ostatecznie do Państwa należy wybór odpowiedniego wzoru i koloru nagrobka.